Whatsapp

0532 432 66 46
    HAKKIMIZDA
Türkiyenin en eski ve tanınmış sanayi şehri Bursa’da , Tekstil sektörü önemli bir yer kaplamaktadır. Tekstil sektörü içerisinde Havlu , Bursa ile özdeşleşmiş çok özel bir konuma sahiptir

Jeotermal su kaynakları vede Hamamları sayesinde ipekçilik geleneğinden doğan peştamal ile başlayıp , 18.yy’da ise Havlu’ya dönüşen bu sektör , günümüzde halen Bursa vede Türkiye için önemini korumaktadır.

Havlular başlangıçta geleneksel El Tezgahlarında , 1970’lerden itibaren ise Otomatik Tezgahlarda imal edilmeye başlanmıştır. Öncelikle tüm Türkiye ve yakın coğrafyamıza ihraç edilen Bursa Havluları , bugün bütün dünya’da tanınır ve aranır bir ürün olmuştur.

Bursa Havluları halen farklı tasarım , uzun ömür/kullanım ve su tutma(absorbe etme) özelliği ile hem bireysel kullanıma , hemde Otel vede şirket havluları için en ideal çözümdür.

İrem Tekstil sizlere hayal ettiğiniz farklı desen ve özelliklerdeki ürünleri beğeninize sunmaktadır. Bu site’de bulabildiklerinizden farklı , her türlü özel talepleriniz için bizleri direkt aramaktan imtina etmeyiniz. Size özel , en uygun ve ekonomik çözümü üretmek öncelikli hedefimizdir felsefesi ile 2004 yılından bu yana devam eden iş hayatımızda , referansımız , sizlerden aldığımız olumlu geri bildirimlerdir.

Vizyonumuz , siz değerli müşterilerimizin , beklentilerinin ötesinde hizmet verebilmektir.
   
Alışveriş Sepeti
 
 
Hesabım